Kilka zdań o mnie

Kilka zdjęć

 

 

 

Nazywam się Piotr Ożarski.

Urodziłem się, bo chciałem – jestem wcześniakiem :-).

Mama mgr fizyki - nauczycielka, Tata inż. leśnik - wychowawca w Państwowym Domu Dziecka, Siostra nauczycielka (po cybernetyce… :-), Brat księgowy (zdolny pianista amator).

Zgadnijcie kim zostałem?

Szkołę Podstawową skończyłem z wyróżnieniem i nawet „10-latkę” zaliczyłem.

Potem było Technikum Elektryczne i tu zaczęły się schody. Klasa ”a” dla „szaleńców” - elektryczna i elektroniczna automatyka przemysłowa. Długo by  opowiadać – stresu było stanowczo zbyt dużo. Najmilej wspominam czas po lekcjach w szkolnym klubie krótkofalarskim.

Po takiej klasie i szkole obowiązkiem było pójść na studia. Ochoczo więc i ja spełniłem ten obowiązek, ale nie pchałem się już w kolejny stres na elektronikę czy informatykę na „polibudzie”. Skorzystałem z miejscowego WSP i…

zostałem belfrem.

Potem była praca w  jednej szkole, następnie drugiej, a potem sobie rok odpocząłem, bo krtań  mi wysiadła (ambitnie uczyłem wtedy matmy ;-).

W czasie urlopu popracowałem trochę więcej społecznie w stowarzyszeniach i fundacjach. Po czym „małe bezrobotne”, które dało do myślenia – działa na psychikę. Po kilku miesiącach dostałem pracę w Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli i…

Tak by pewnie zostało, gdyby nie pewna śliczna Niewiasta spotkana w Zakopanem…

(patrz też strona „moi bliscy” i „zbudować dom”)

 

 

 

Tato_Stanisław1Babcia Ania mini

                 Tato Stanisław Mama Anna

Asia OSStaszek_mini

Siostra Joanna  Brat Stanisław   

Ożarscy mini

Rodzina

Rodzina na włościach w Turawie

 

* moi bliscy *  * wiara * * moja praca *  * strona główna *  * moje hobby *  * zbudować dom *